Uutiset

24.1.2016TNS:n johtokunta 2016 järjestäytyiLue lisää »

Tapahtumat

LIIKUNTAA 2016:

*Sählyä Tönnön koululla maanantaisin 19.00-20.00

*Lentopalloa Tönnön koululla tiistaisin 19.00-20.30

*Sulkapalloa Tönnön koululla torstaisin 17.30-19.00

*Sulkapalloa Virenojan koululla keskiviikkoisin 19.00-20.30

*Lasten liikuntaa Tönnön koululla kuun viimeisenä torstaina 18.00-19.00





TNS 110 vuotta

Tietävälän nuorisoseuran 110v -juhlat pidettiin 2.7.2016 Mäntymäellä

KIITOS KAIKILLE JOTKA MUISTITTE 110-VUOTIASTA NUORISOSEURAAMME JUHLAPÄIVÄNÄ.

Kuvia juhlista kuva-albumissa

Yhteystiedot

Tietävälän nuorisoseura ry
Orimattila

Kuvia lisää kuva-albumissa!

Risto Asikainen ja Heli Sinkkonen
Iltapalalla
Jarno Kuusisto yhtyeineen
Iltapalalla
Iltapalalla

Yhteystiedot

Tietävälän nuorisoseura ry Orimattila

Johtokunta:

Puheenjohtaja Heli Sinkkonen h.sinkkonen123(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja Ulla Torila ulla.torila(at)gmail.com

Sihteeri Anna-Mari Miettinen annamari.miettinen(at)gmail.com

Rahastonhoitaja Juhani Saharinen juhani.saharinen(at)pp.phnet.fi 

Jäsenrekisterin hoitaja Anna-Mari Miettinen annamari.miettinen(at)gmail.com 

Järjestyksenvalvojavastaava Kari Lindgren kari.lindgren(at)phnet.fi  

Liikuntavastaava  Jarmo Syrjäläinen jarpet(at)dnainternet.net  

Matkanjärjestäjä (lapset) Minna Arkkukangas minna.arkkukangas(at)gmail.com

Matkanjärjestäjä (aikuiset) Sari Juhola sari.juhola(at)phnet.fi

Kotisivuvastaava Suvi Kangas suvi.kangas(at)jansta.fi

Leikekirjanpitäjä Heli Sinkkonen h.sinkkonen123(at)gmail.com

Marja Rainio marja.a.rainio(at)gmail.com

Eila-Upola Jähi eila.upola.j(at)gmail.com

Paula Mikkola  paula.mikkola(at)inspecta.com 

Ei-johtokunnassa:

Järjestyksenvalvontasihteeri Eira Thesleff eira.thesleff(at)phnet.fi